top of page

0

5

2

-

2

5

0

8

5

7

0

קונג פו

אמנות נדירה - שיעורים פרטיים 

הרבה אנשים היו רוצים לדעת מה באמת עומד מאחורי הקונג פו הסיני, ולקבל מכוחו וחוכמתו. מעט אנשים זכו לקבל ידע מסורתי ואותנטי ממאסטר סיני משך עשרות שנים, וללמוד ממנו אמנות שלמה. סיפו ספיר טל הוא כזה אדם, וכיום הוא מציע לכמה אנשים בודדים בכל עת את הזכות לקבל ממנו בהוראה פרטנית ואיכותית את אשר הוא קיבל ממורהו שלו.

 

במשך שלושת העשורים האחרונים, סיפו ספיר טל היה לתלמידו של גראנד-מאסטר הנרי פו-אי, תלמידו הבכיר של גראנד-מאסטר לאם סאם המנוח מ-צ'יינה טאון. מורים אלה משתייכים לקונג פו גמל שלמה (זרם יער הבמבוק - Jook Lum) -  אמנות לחימה קטלנית ויעילה במיוחד, העושה שימוש נרחב בתיאוריית נקודות הלחיצה של הרפואה הסינית על מנת להביס יריב במהירות מסנוורת, ובתרגולים פנימיים כדי להעניק למתרגלים אותה כוח גופני אדיר, ויכולת עמידה בפני מכות עוצמתיות.

לאחר כעשור של למידה מפרכת, גראנד-מאסטר הנרי העניק לספיר את התואר 'סיפו' (מורה), ונתן לו אישור ללמד בישראל. מזה 20 שנה משגשג ופורח בית ספרו המיוחד של סיפו ספיר בפתח-תקווה, והוא העמיד תחתיו אלפי תלמידים מצוינים ומיומנים. בשנת 2014 התכבד סיפו ספיר להתקבל כתלמידו האישי, בן משפחתו, של מורו הנרי. היה הוא אחד מתשעה אנשים בלבד אשר הנרי אישר בחתימתו ובטקס חגיגי כי קיבלו ממנו את כל האמנות. בכך הכיר גראנד-מאסטר הנרי בסיפו ספיר כאדם קרוב אליו אשר הוא אחד ממשיכיה של השיטה.

 

052-2508570


לאחרונה החליט סיפו ספיר כי הוא מוכן לפתוח שעריו גם לתלמידים מסוג אחר - כאלה המעוניינים בהוראה מסורתית מעמיקה במיוחד. במסגרת שיעורים פרטיים, סיפו ספיר שואף להעביר למתאימים והרציניים (בלבד!) את הארסנל המלא של שיטתו. בתוך כך ילמדו אותם תלמידים שיטות לחימה מתקדמות ומיוחדות, הכוללת שחרור כוחות מתפרצים מטווחים קצרים, הכנעת יריבים ואיומים ללא מאמץ, חיזוק הגוף מבפנים ומבחוץ בצורה יוצאת דופן, ושימוש ב-תורת הצ'י גונג המפותחת של השיטה בכדי לשמור על הבריאות ולטפחה. בין אם אתם מעוניינים במיומנות שתפתח ותביא לגבהים חדשים את יכולות הלחימה וההגנה העצמית שלכם, חפצים בגוף חסון ואיתן או מחפשים נפש רגועה ומרוכזת, קונג פו הגמל שלמה של סיפו ספיר יעניק לכם את אשר חיפשתם, ויעלה הרבה מעבר לציפיותיכם. שיעורי הקונג פו היחודיים של סיפו ספיר מתאימים הן לאנשים בעלי רקע קודם באמנויות לחימה, וכן לכאלה שזוהי עבורם התנסות ראשונה בתחום, ללא הגבלת גיל. סיפו ספיר מתגאה בכך שמורים רבים אחרים היו לתלמידיו האישיים, ובינהם ברטי סנסיי (דאן 5 גוג'ו ריו קראטה תחת מוריו היגאונה סנסיי), שיפו יונתן בלושטיין (קונג פו בסגנונות שינג אי ו-פי גואה), ומארק טישלר (קונג פו לאו חו).

052-2508570

נצלו את ההזדמנות - התקשרו עוד היום!

סיפו ספיר הוא אדם עסוק, ולו למעלה מ-100 תלמידי בבית ספרו הפומבי. לפיכך, יכול הוא לקחת רק מספר מצומצם של תלמידים תחתיו לשיעורים פרטיים בכל תקופה נתונה. סיפו ספיר הוא אחד מכמה אנשים בודדים כיום בעולם כולו המוסמך ומוכן לחלוק את סודות אמנותו, הקונג פו גמל שלמה מזרם יער הבמבוק. הרימו אליו טלפון, ואולי יזדמן גם לכם להיות ברי מזל ולהיכנס בשעריה של מסורת עתיקה ומרתקת.

西

(הוידאו מעלה צולם במהלך סמינר שהעביר סיפו ספיר בבית ספר לקראטה).

קצת על סיפו ספיר:

 

- שירת כלוחם צה"ל בהנדסה קרבית.

- עוסק באמנויות לחימה מעל 40 שנה.

- דרגת סיפו בקונג פו גמל שלמה דרומי.

- מומחה לשימוש בכלי נשק חמים וקרים.

- אב לשלוש בנות ובן, מתגורר בפתח תקווה.

- מחבר הספר 'ספייקי: המפתח שלך להגנה עצמית'.

- תלמידו האישי של גראנד-מאסטר הנרי פו יי מארה"ב.

- אימן תקופות ארוכות חברים בכוחות ביטחון וארגוני ביון.

- במהלך 20 השנים האחרונות הכשיר מורים והעביר קורסי הגנה עצמית בישראל, אירופה, ארה"ב, יפן ועוד.

 

 

לבית ספרו הפומבי של סיפו ספיר, לחצו כאן.

לקורסי הגנה עצמית לנשים בשיטת ספייקי, לחצו כאן.

bottom of page